BAMWEB
Decanaat AVELGEM

1. Federatie ANZEGEM
        1. Anzegem Sint-Jan-Baptist
        2. Anzegem Sint-Theresia 
        3. Gijzelbrechtegem
        4. Ingooigem
        5. Kaster
        6. Tiegem
        7. Vichte
2. Federatie AVELGEM
        1. Avelgem
        2. Bossuit
        3. Helkijn
        4. Kerkhove
        5. Outrijve
        6. Spiere
        7. Waarmaarde
3. Federatie ZWEVEGEM - ST-AMAND
        1. Zwevegem Sint-Amandus
        2. Zwevegem Sint-Jozef Werkman
        3. Zwevegem Sint-Maria-Bernarda
4. Federatie ZWEVEGEM - ST.-ELOOI
        1. Heestert
        2. Kooigem
        3. Moen
        4. Otegem
        5. St.-Denijs
Decanaat BLANKENBERGE-OOSTKUST

1. Federatie BLANKENBERGE
        1. Blankenberge Sint-Rochus
        2. Blankenberge Sint-Antonius-Abt
        3. Uitkerke Sint-Amandus
2. Federatie DE HAAN
        1. De Haan Sint-Monica
        2. Klemskerke Sint-Clemens
        3. Vlissegem Sint-Blasius
        4. Wenduine Heilige Kruisverheffing
3. Federatie KNOKKE-HEIST
        1. Duinbergen Heilige Familie
        2. Heist Sint-Antonius-Abt
        3. Knokke Onb. H.v. Maria /St-Margareta
        4. Knokke Heilig Hart
        5. Ramskapelle Sint-Vincentius
        6. Westkapelle Sint-Niklaas
4. Federatie ZEEBRUGGE
        1. Lissewege O.L.Vrouw Bezoeking
        2. Zeebrugge Sint-Donoatianus
        3. Zwankendamme Sint-Leo de Grote
5. Federatie ZUIENKERKE
        1. Houtave Sint-Bavo en Machutus
        2. Meetkerke O.L.Vrouw
        3. Nieuwmunster Sint-Bartholomeus
        4. Zuienkerke Sint-Michiel
Decanaat BRUGGE-STAD

1. Federatie BRUGGE SINT-DONATIANUS
        1. Brugge Sint-Salvator
        2. Brugge O.L.Vrouw
        3. Brugge Sint-Jacob
        4. Brugge H.Magdalena
        5. Brugge Sint-Anna
        6. Brugge H.Familie
        7. Brugge Sint-Gillis
        8. Brugge Sint-Walburga
        9. Brugge Christus Koning
      10. Brugge Sint-Pieter
2. Federatie SINT-ANDRIES SINT-MICHIELS
        1. Sint-Andries Sint-Andries
        2. Sint-Andries Sint-Bavo
        3. Sint-Andries Sint-Willibrord
        4. Sint-Michiels Sint-Michiel
        5. Sint-Michiels Sint-Godelieve
Decanaat BRUGGE-ZUID
                                                                         
1. Federatie BEERNEM
        1. Beernem Sint-Amandus
        2. Beernem H.Maria Moeder Gods
        3. Oedelem Sin-Lambertus
        4. Oedelem Sint-Petrus (Oostveld)
        5. Sint-Joris-ten-Distel
2. Federatie OOSTKAMP
        1. Hertsberge
        2. Oostkamp Sint-Godelieve
        3. Oostkamp Sint-Pieter
        4. Ruddervoorde Sint-Eligius
        5. Ruddervoorde Sint-Godelieve
       6. Waardamme
3. Federatie GROOT-ZEDELGEM
        1. Aartrijke
        2. Loppem
        3. Veldegem
        4. Zedelgem Sint-Eligius
        5. Zedelgem Sin-Laurentius
Decanaat BRUGGE-OOST

1. Federatie BRUGGE-POLDERHAVEN
        1. Brugge Sint-Jozef
        2. Koolkerke
        3. Dudzele
2. Federatie ASSEBROEK
        1. Assebroek O.-L.-Vrouw Onbevlekt Ontv.
        2. Assebroek O.-L.-Vrouw ten Hemel Opg.
        3. Assebroek Sint-Katharina
        4. Assebroek SS.-Jozef en Christoffel
        5. Assebroek H.Hart (Steenbrugge)
3. Federatie SINT-KRUIS
        1. Sint-Kruis H.Kruisverheffing
        2. Sint-Kruis Sint-Thomas v. Kantelberg
        3. Sint-Kruis Sint-Franciscus van AssisiŽ
4. Federatie DAMME
        1. Damme O.-L.-Vrouw Hemelvaart
        2. Damme Vivenkapelle
        3. Hoeke
        4. Lapscheure
        5. Moerkerke Sint-Dionysius
        6. Moerkerke H.Rita
        7. Oostkerke
        8. Sijsele                                                                       
Decanaat GISTEL

1.      Federatie GISTEL                      
1.      Gistel                               
2.      Moere                                          
3.      Snaaskerke                                  
4.      Zevekote                            
2.      Federatie ICHTEGEM               
1.      Ichtegem                         
2.      Bekegem             
3.      Eernegem                        
3.      Federatie OUDENBURG                      
1.      Oudenburg                      
2.      Ettelgem                          
3.      Roksem               
4.      Westkerke                       
4.   Federatie JABBEKE               
1.  Jabbeke                                 
2.  Snellegem                              
3.  Stalhille                                 
4.  Varsenare       
5.  Zerkegem 
Decanaat HARELBEKE

6. Federatie HARELBEKE
            1. Harelbeke Sint-Salvator
            2. Harelbeke Sint-Jozef
            3. Harelbeke O.-L.Vrouw Koningin
            4. Harelbeke Sint-Rita
            5. Stasegem
            6. Bavikhove
            7. Hulste
7. Federatie DEERLIJK
            1. Deerlijk Sint-Columba
            2. Deerlijk H.Moeder Anna
            3. Deerlijk O.-L.-Vrouw onb. Ontv.
8. Federatie KUURNE
            1. Kuurne Sint-Michiel
            2. Kuurne Sint-Katharina
            3. Kuurne Sint-Pieter
Decanaat IEPER

1. Federatie ZALIGE MARGARETA VAN IEPER
           1. Ieper Sint-Maarten Sint-Niklaas
           2. Ieper O.-L.-Vrouw Middelares
           3. Ieper Sint-Jan
           4. Ieper Sint-Jacob
           5. Ieper Sint-Pieter
2. Federatie IEPER SINT-ELOOI
          1. Dikkebus
          2. Hollebeke
          3. Vlamertinge
          4. Voormezele
          5. Zillebeke
3. Federatie IEPER ZALIGE JAN VAN WAASTEN
         1. Boezinge
         2. Brielen
         3. Elverdinge
         4. Zuidschote
4. Federatie LANGEMARK-POELKAPELLE SINT-PAULUS
         1. Langemark Sint-Paulus
         2. Langemark Sint-Juliaan
         3. Langemark O.-L.-Vr.(Madonna)
         4. Bikschote
         5. Poelkapelle
5. Federatie ZONNEBEKE SINT-AUGUSTINUS
        1. Beselare
        2. Geluveld
        3. Passendale
        4. Zandvoorde
        5. Zonnebeke
Decanaat IZEGEM

1. Federatie IZEGEM
        1. Izegem Sint-Hilonius
        2. Izegem H.Familie (Bosmolens)
        3. Izegem H.Hart
        4. Izegem Sint-RafaŽl
2. Federatie INGELMUNSTER-LENDELEDE
        1. Ingelmunster Sint-Amandus
        2. Ingelmunster O.-L.-Vrouw
        3. Lendelede
3. Federatie LEDEGEM
        1. Ledegem
        2. Rollegem-Kapelle
        3. Sint-Eloois-Winkel
4. Nog niet in Federatie
        1. Parochie Emelgem
        2. Parochie Kachtem
Decanaat KORTRIJK

1. Federatie KORTRIJK-GROENINGE
        1. Kortrijk Sint-Maarten
        2. Kortrijk O.-L.-Vrouw
        3. Kortrijk Sint-Jan-Baptist
2. Federatie HOOG-KORTRIJK
        1. Kortrijk Sint-Rochus
        2. Kortrijk Z.Damiaan
3. Federatie KORTRIJK SINT-AMANDUS
        1. Kortrijk H.Pius X
        2. Kortrijk Sint-Elooi
4. KORTRIJK Parochie SINT-ELISABETH
5. Federatie KORTRIJK-ZUID
        1. Aalbeke
        2. Bellegem
        3. Marke
        4. Rollegem
6. Federatie HEULE-BISSEGEM
        1. Bissegem
        2. Heule Sint-Eutropius
        3. Heule Sint-Godelieve
        4. Heule Onb. H. v.Maria van Fatima
Decanaat MENEN

1. Federatie MENEN
        1. Menen Sint-Vedastus
        2. Menen Sint-Franciscus
        3. Menen Sint-Jozef
        4. Menen Sint-Jan-Baptist
2. Fed. GULLEGEM-MOORSELE
        1. Gullegem
        2. Moorsele
3. Federatie LAUWE-REKKEM
         1. Lauwe
         2. Rekkem H.Maagd der Armen
         3 .Rekkem Sint-Niklaas
5. Federatie MOORSLEDE
        1. Dadizele
        2. Moorslede
        3. Slypskapelle
6. Federatie WERVIK-GELUWE
        1. Wervik Sint-Medardus
        2. Wervik Sint-Jozef
        3. Wervik H.Hart (Kruiseik)
        4. Geluwe
7. Federatie WEVELGEM
        1. Wevelgem Sint-Hilarius
        2. Wevelgem Sint-Theresia
        3. Wevelgem Onb. Hart van Maria
Decanaat OOSTENDE

1. Federatie OOSTENDE-CENTRUM
        1. Oostende SS.-Petrus en Paulus
        2. Oostende O.-L.-Vrouw Onb. Ontv.
        3. Oostende Sint-Jozef
        4. Oostende H.Hart
        5. Oostende Sint-Godelieve
        6. Oostende Sint-Jan-Baptist
2. Federatie MARIAKERKE
        1. Mariakerke
        2. Stene Sint-Franciscus van AssisiŽ
        3. Oostende Sint-RafaŽl (Raversijde)
3. Federatie STENE-KANA
         1. Stene Sint-Katharina (Konterdam)
         2. Stene Sint-Anna
         3. Zandvoorde
4. Federatie BREDENE-VUURTOREN
        1. Bredene Sint-Jozef
        2. Bredene Sint-Rikier
        3. Bredene Sint-Theresia
        4. Oostende Sint-Antonius v.Padua
5. Federatie MIDDELKERKE
        1. Middelkerke
        2. Lombardsijde
        3. Westende
6. Federatie SPERMALIE
        1. Leffinge
        2. Mannekensvere
        3. Schore
        4. Sint-Pieterskapelle
        5. Slijpe
        6. Wilskerke
Decanaat POPERINGE

1. Federatie POPERINGE
        1. Poperinge Sint-Bertinus
        2. Poperinge Sint-Jan
        3. Poperinge O.-L.Vrouw
2. Federatie POPERINGE-WEST
        1. Haringe
        2. Krombeke
        3. Proven
        4. Roesbrugge
        5. Sint-Jan-ter-Biezen
        6. Watou
        7. Abele
3. Federatie HEUVELLAND
        1. De Klijte
        2. Dranouter
        3. Kemmel
        4. Loker
        5. Mesen
        6. Nieuwkerke
        7. Reningelst
        8. Westouter
        9. Wijtschate
      10. Wulvergem
4. Federatie VLETEREN
        1. Oostvleteren
        2. Westvleteren
        3. Woesten
Decanaat ROESELARE

1. Federatie ROESELARE-CENTRUM
        1. Roeselare Sint-Michiel
        2. Roeselare Sint-Amand
        3. Roeselare H.Godelieve
        4. Roeselare H. Hart
        5. Roeselare Sint-Jozef
2. Federatie RUMBEKE
        1. Beitem
        2. Oekene
        3. Rumbeke Sint-Henricus
        4. Rumbeke SS.-Petrus en Paulus
3. Federatie ROESELARE ST-GERMANUS
        1. Ardooie O.-L.-Vrouw Onbevlekt Ontvangen
        2. Ardooie Sint-Martinus
        3. Beveren
        4. Koolskamp
        5. Roeselare O.L.Vrouw
4. Federatie HOOGLEDE
        1. Gits
        2. Hooglede Sint-Amandus
        3. Hooglede Sint-Jozef
        4. Hooglede Christus Koning (Sleihage)
6. Federatie STADEN
        1. Staden Sint-Jan
        2. Staden Sint-Eligius
        3. Oostnieuwkerke
        4. Westrozebeke
Decanaat TIELT

1. Federatie TIELT
        1. Tielt Sint-Pieter
        2. Tielt O.-L.-Vrouw
        3. Tielt Sint-Jozef
        4. Aarsele
        5. Kanegem
        6. Schuiferskapelle
2. Federatie DENTERGEM
        1. Dentergem
        2. Markegem
        3. Oeselgem
        4. Wakken
3. Federatie MEULEBEKE-PITTEM
        1. Meulebeke Sint-Amandus
        2. Meulebeke St-Antonius
        3. Meulebeke Onbevlekt Hart van Maria
        4. Meulebeke O.-L.-Vrouw Bezoeking
        5. Egem
        6. Pittem
4. Federatie WINGENE
        1. Doomkerke
        2. Kruiskerke
        3. Ruiselede
        4. Wingene Sint-Amandus
        5. Wingene Sint-Georgius
        6. Wingene Sint-Jan Baptist
        7. Zwevezele Sint-Aldegondis
        8. Zwevezele Sint-Jozef (Den Hille)
Decanaat TORHOUT

1. Federatie TORHOUT
        1. Torhout Sint-Pieter
        2. Torhout Don Bosco
        3. Torhout St.-Jozef Arbeider
        4. Torhout-Wijnendale
2. Federatie LICHTERVELDE
        1. Lichtervelde Sint-Jacob
        2. Torhout Sint-Henricus
3. Federatie KOEKELARE
        1. Koekelare Sint-Martinus
        2. Koekelare H.Pastoor van Ars
        3. Bovekerke
        4. Zande
4. Federatie KORTEMARK-KREKEDAL
        1. Kortemark Sint-Bartholomeus
        2. Kortemark O.-L.-Vr.- Hemelvaart
        3. Handzame
        4. Werken
        5. Zarren
Decanaat WAREGEM

1. Federatie WAREGEM
        10. Waregem H.Familie
        11. Waregem Sint-Amandus
        12. Waregem Sint-Jozef
        13. Waregem Sint-Margareta
2. Federatie WAREGEM-LEIEKANT
        1. Beveren-Leie
        2. Desselgem
        3. Sint-Eloois-Vijve
3. Federatie OOSTROZEBEKE-WIELSBEKE
        1. Oostrozebeke Sint-Amandus
        2. Oostrozebeke Sint-Jozef
        3. Ooigem
        4. Sint-Baafs-Vijve
        5. Wielsbeke
bisdom brugge
Nieuw decanaat Diksmuide-Veurne !

De decanaten Diksmuide en Veurne-Westkust fuseren tot ťťn decanaat
Diksmuide-Veurne. Hiermee telt het bisdom Brugge nog 18 decanaten. De vorige herschikking van decanaten dateert van mei 2001 toen het bisdom Brugge het aantal van 25 tot 19 verminderde. Bij die operatie fuseerden onder meer het decanaat Veurne en het decanaat Westkust tot het decanaat Veurne-Westkust. Het is de bedoeling om in de nabije toekomst geleidelijk nog fusies van decanaten te realiseren. Wellicht telt het bisdom Brugge in 2020 nog een tiental decanaten. Een decanaat is een groepering van naburige parochies die op enkele vlakken samen de pastorale zorg behandelen.
Dekenaat DIKSMUIDE-VEURNE
1.    Fed. DIKSMUIDE-IJZERKERKEN                
1.      Diksmuide                                              
2.      Esen                                                                                              
3.      Nieuwkapelle                                 
4.      Oudekapelle                                   
5.      Sint-Jacobskapelle                         
6.      Woumen                                     
2.    Federatie DIKSMUIDE-NOORDERLICHT  
1.      Beerst                                          
2.      Keiem                                         
3.      Leke                                            
4.      Vladslo                                       
3.        Federatie HOUTHULST - LO-RENINGE                   
1.      Houthulst                                    
2.      Jonkershove                                
3.      Klerken Sint-Kristoffel              
4.      Klerken Sint-Laurentius 
5.      Lo
6.      Merkem
7.      Noordschote                                             
8.      Pollinkhove                                               
9.      Reninge                                      
4.        Federatie GROOT-PERVIJZE             
1.      Lampernisse                                               
2.      Oostkerke                                     
3.      Pervijze  
4.Stuivekenskerke      
1. Federatie ALVERINGEM
        1. Alveringem
        2. Beveren
        3. Gijverinkhove
        4. Hoogstade
        5. Izenberge
        6. Leisele
        7. Stavele
2. Federatie ADINKERKE - DE PANNE
        1. De Panne Sint-Petrus
        2. De Panne O.-L.-Vrouw
        3. Adinkerke
3. Fed. KOKSIJDE 'Ster der Zee'
        1. Koksijde Sint-Pieter
        2. Koksijde O.-L.Vr.-ter-Duinen
        3. Koksijde Sint-Idesbaldus
        4. Oostduinkerke
        5. Wulpen
4. Federatie NIEUWPOORT
        6. Nieuwpoort O.-L.-Vrouw
        7. Nieuwpoort Sint-Bernardus
        8. Ramskapelle
        9. Sint-Joris
5. Federatie VEURNE
        1. Veurne Sint-Niklaas
        2. Veurne Sint-Walburga
        3. Avekapelle
        4. Booitshoeke
        5. Bulskamp
        6. Eggewaartskapelle
        7. Houtem
        8. Steenkerke
        9. Wulveringem-Vinkem